O mnie

Cześć!

Mam na imię Bianka, a Ty trafiłaś właśnie do mojego blogowego świata. Mam nadzieję, że rozgościsz się i zostaniesz ze mną na dłużej. Ba! Liczę na to, że się zaprzyjaźnimy.


Kim jestem?

Przekroczyłam już 30-stkę, jednak wciąż mam wrażenie, że zatrzymałam się w okolicach 25. urodzin. To chyba za sprawą wewnętrznego dziecka, które staram się w sobie pielęgnować. Jestem mamą trzyletniej Matyldy i pięcioletniej HaNuty - dwóch dziewczynek, w których płynie jakaś kosmiczna energia. Karmię się ich śmiechem i byciem w ciągłym ruchu.


Łączę pracę na etacie z życiem freelancera. Pracuję w sklepie z zabawkami, a po godzinach zajmuję się redakcją i korektą tekstów, a także copywritingiem - znajdziesz mnie na FB na fanpage "Dam Ci słowo". Przez kilka lat związana byłam zawodowo z dziennikarstwem sportowym i miłość do pisania, mimo różnych życiowych perypetii, nadal we mnie pozostała. Stąd również pomysł na tego bloga.

Jestem miłośniczką zwierzaków, szczególną miłością darzę psiaki. Od ośmiu lat jestem ludzką mamą dla Idefixa - mieszańca owczarka niemieckiego i husky. Uważam, że życie pod jednym dachem ze zwierzakiem czyni dużo dobrego w serduchach dzieci.


Co znajdziesz na Szefowej Podwórka?

Gdy zakładałam bloga, moje córki miały niespełna trzy i pięć lat. Z każdym dniem udowadniają mi, że prawdziwe rodzicielskie wyzwania dopiero przede mną. Z jednej strony potrafią coraz dłużej bawić się jedynie w swoim towarzystwie, ale z drugiej potrzebują większej dawki bodźców ruchowych i intelektualnych. Dlatego znajdziesz tutaj recenzje zabawek, gier czy akcesoriów, które sprzyjają rozwojowi dziecka na wielu polach. Udowodnię Ci, że niesamowicie pozytywny wpływ na rozwój dziecięcej kreatywności i wyobraźni mają nawet lalki czy samochody. Razem z HaNutą i Matyldą pokażę Ci miejsca, które warto odwiedzić. Chętnie podzielę się z Tobą również moim życiowym doświadczeniem. Matylda dostarczyła mi go, gdy trzeba było ją ewakuować z brzucha miesiąc przed terminem z wagą 1900 g. Z kolei HaNuta od trzeciego miesiąca życia zmaga się z atopowym zapaleniem skóry. W mądrowaniu kieruję się jedną zasadą: nie narzucać innym swojego zdania jako jedyne właściwe.

Gdzie jeszcze możesz mnie znaleźć?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz