czwartek, 14 września 2017

Wielka Wymiana Książkowa - Przeczytaj i podaj dalej vol. 4 - zapowiedź

Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie, którego żaden szanujący się miłośnik książek nie może przegapić. Już po raz czwarty blogosfera rozgrzeje się do czerwoności dzięki Wielkiej Wymianie Książkowej "Przeczytaj i podaj dalej". Ja właśnie się zastanawiam czy będę mieć jakieś tytuły na wymianę, ale zanim się to wszystko rozpocznie, to chcę Ci polecić to wydarzenie i zachęcić do udziału.

To już czwarta edycja akcji organizowanej przez Magdę Erbel z bloga Save The Magic Moments. W tym książkowym szaleństwie Magda jest jedyną stałym elementem, bowiem z każdą edycją zmienia się nie tylko liczba biorących udział, ale także współprowadząca. W październikowej odsłonie do współprowadzenia akcji powraca Dagmara Sobczak, którą możesz znać z bloga Socjopatka.pl. Po raz kolejny grafikę do akcji przygotowała Kasia z z http://yummymummyideas.pl/.

Na czym polega akcja? Na wymianie książek z innymi książkoholikami. Możesz być blogerem, vlogerem, ale także po prostu czytelnikiem moich wypocin - ogólne zasady są proste:

- Akcja trwa od 1 do 10 października 2017 roku.
- Książkami się wymieniamy, nie sprzedajemy.
- Książki wysyłamy listem poleconym.
- Udział w akcji może wziąć każdy - nie tylko bloger.

Jeśli jesteś blogerem i zdecydujesz się na udział w akcji daj o tym znać organizatorkom do 25 września. Wszystkie szczegóły znajdziesz na profilu wydarzenia na FB: KLIK.

Zerknij co upolowałam podczas wiosennej edycji Wielkiej Wymiany Książkowej: KLIK. Wszystkie książki przyszły do mnie w super stanie, w jednej paczuszcze dostałam nawet saszetkę z herbatą owocową na umilenie lektury. Podczas "Przeczytaj i podaj dalej" można zdobyć naprawdę wiele fajnych tytułów, nawet takich, które dopiero co miały swoją premierę na półkach w księgarni. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz