sobota, 27 maja 2017

#CzerwiecWRuchu - dołącz do nas

Co robi matka dwójki dzieci, pracująca na pełen etat, a po godzinach blogerka i freelancerka związana z copywritingiem i korektą? Dorzuca sobie na barki sztangę z wyzwaniem #CzerwiecWRuchu. Pora odpalić magiczny przycisk "rozciąganie doby" i zmierzyć się z pozimową warstwą grzewczą. A to wszystko w towarzystwie innych blogerek i, mam nadzieję, Twoim.

W pierwszej chwili pomyślałam "ekstra akcja". Klik, klik, tak biorę udział, co to dla mnie. Po kilku dniach przyszła myśl "głupia, w co Ty się znów pakujesz? Mało masz na głowie?". A potem podeszłam do lustra i mój wewnętrzny krytyk stwierdził, że pierwsza myśl była najlepsza. Bo muszę Ci się przyznać, że o ile ruchu w moim życiu nie brakuje, to jednak nie są to regularne treningi. Wydawałoby się, że stojąca praca i ciągły bieg za dwójką energicznych dziewczynek wystarczą, żeby utrzymać formę. Nic z tych rzeczy, szczególnie, gdy jada się nieregularnie i w dodatku coraz częściej sięga po fast food. 

Zanim ruszy wyzwanie ruchowe, udało mi się nieco poprawić mój jadłospis. Pojawiło się w nim więcej sałatek i koktajli. Wprowadzam to metodą małych kroków, jako zmianę nawyków żywieniowych, a nie doraźną dietę, bo to słowo w większości kobiet budzi od razu agresywne skłonności. No przyznaj, że już pierwszego dnia diety zaczynasz warczeć na wszystkich dookoła.Ale przejdźmy w końcu do sedna. O co chodzi w akcji #CzerwiecWRuchu? Razem z grupą blogerów, pod przewodnictwem Panny Kwiatkowskiej, chcemy zmotywować Cię do zwiększenia swojej aktywności fizycznej. Nie chcemy jednak tylko teoretyzować. Chcemy to robić razem z Tobą.

Na Facebooku powstało wydarzenie, do którego możesz dołączyć -> KLIK. Zachęcamy, abyś dzieliła się z nami swoimi relacjami z aktywności oraz zdjęciami. Aby było Ci łatwiej kontrolować sportowe poczynania, możesz ściągnąć i wydrukować jeden z kalendarzy -> KLIK. Ja zamierzam rozpisać w nim aktywności na każdy dzień, dopasowane do mojego grafika pracowego i innych zobowiązań. Oczywiście na koniec dnia mam zamiar się z tego założenia rozliczyć. 

Jeśli podoba Ci się te akcja oznaczaj ją w swoich postach na FB i Instagramie hasztagiem #CzerwiecWRuchu. Będzie nam łatwiej się odnaleźć :)

Poza mną w akcji wezmą udział:

Altea Leszczyńska:
Blog: http://altealeszczynska.blog/

Kasia ‘Speckled Fawn’
Facebook: https://www.facebook.com/Speckled-Fawn-DIY-634795876558852/ 

Zuzanna Kwiatkowska
Blog: http://pannakwiatkowska.com/

Agnieszka Dawid
Blog: https://bluecup.co/

Katarzyna Rajtar
Blog: http://radosnachata.pl/

Oliwia Sajna
Blog:http://ogrod-zycia.blogspot.com/

Matka bez lukru
Blog: http://matkabezlukru.blogspot.com/

Natalia Chruścicka / Natalia Tomaszewska “Życiowe inspiracje”
Blog: https://musztardoweinspiracje.blogspot.com

Beata Hanichet
Blog: www.beatahanichet.pl

Paulina Reperowicz
Blog: https://wedrujacaruda.blogspot.com/

Kaja Gańcza
Facebook: https://www.facebook.com/ForumBlogera/

Dagmara Lis - Fox in the Forest
Blog: http://foxintheforest.pl/

Amanda Niedrich
Blog: www.xavilove.com

Żaneta Nina Domurad
Blog: www.czterykierunkiswiata.blogspot.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz