czwartek, 20 kwietnia 2017

#KlasykaDlaSmyka - ostatnie rozdanie I edycji


Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Powoli dobiega pierwsza edycja akcji #KlasykaDlaSmyka. Kwietniowe rozdanie będzie ostatnim, ale miejmy nadzieję, że za kilka miesięcy znów powróci. Zanim jednak Dagmara i Radek - organizatorzy akcji - podsumują całe wydarzenie, zobacz jakie pakiety zostały zebrane w kwietniu.

Dagmara Sobczak, którą możesz poznać bliżej dzięki www.socjopatka.pl i Radek Osiński, prowadzący bloga www.osinskipoludzku.blogspot.com - to ta dwójka jest odpowiedzialna za powstanie akcji #KlasykaDlaSmyka. Trzeba przyznać, że po drodze przyłączyło się do nich kilka dusz, które mają w sobie silny gen społecznika. Justyna Ignaczak przygotowała plakat promujący akcję, natomiast Yummy Mummy Ideas wyczarowała graficznie piękną papeterię na listy dla dzieci z Domów Dziecka. 

Już w lutym wydawało mi się, że efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Pakiety książkowe pojechały bowiem do ośmiu Domów Dziecka. Marcowe rozdanie było jeszcze bardziej spektakularne. W sumie zostało zebranych 17 pakietów. W kwietniu również udało się zebrać 17 pakietów, jednak kilka z nich zostanie połączonych, aby paczki nie były zbyt ubogie. 

A teraz czas na fotograficzną dokumentację. Przed Tobą naprawdę pokaźna kolekcja!

Pakiet nr 1. Książki zebrane przez Adriannę i jej rodzinę z bloga Erato czyta. „Niepowszedni” od autorki - Pani Justyny Drzewickiej, część książek przekazała Ewelina Kania oraz Lucyna i Robert Stachyra. Pakiet nr 2. Książki zebrane przez Magdę i dziewczynami z grupy facebookowej Przeczytaj i podaj dalej. Ten pakiet książek wyjątkowo nie pojedzie do Domu Dziecka, a do dziewczyn z poprawczaka. 


Pakiet nr 3. Książki podarowane przez Magdę z bloga Tosi mama.


Pakiet nr 4. Książki podarowane przez Dorotę z bloga 100str/h, czyli czytam w busie.


Pakiet nr 5. Książki od Amelki, która prowadzi fanpage MojaPółka oraz od Dyrekcji Przedszkola „Tęczowa chatka” z Wrześni.


Pakiet nr 6. Paczka od Kasi, autorki bloga YellowPear, oraz anonimowego sponsora. 


Pakiet nr 7. Książki podarowane od Magdy z bloga Lekka przesada


Pakiet nr 8. Piękny prezent od Magdy i jej rodziny, którzy prowadzą sklep India online. Książki zakupili z części dochodów z ostatniego miesiąca, za co serdecznie dziękujemy!


Pakiet nr 9. Od Kamili z bloga PsychomologiaPakiet nr 10. Książki podarowane przez mieszkańców parafii pw. św Urszuli w Lichnowach i uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Malborku. Wszystko za sprawą i dzięki działaniom Kamili z bloga Psychomologia


Pakiet nr 11. Książki od Moniki z bloga Niemiecki z pasją.


Pakiet nr 12. Paczka od Marty z bloga Zafascynowana życiem. Książki zostały podarowane przez uczniów szkoły podstawowej w Krzętowie.


Pakiet nr 13. Książki darowane przez Agatę z bloga Mamól.


Pakiet nr 14. Quizy do nauki języków obcych od Kapitana Nauki. Wydawnictwo przekazało swoją paczkę za pośrednictwem Gabrieli z bloga Wyrodna


Pakiet nr 15. Książki od Mariusza Grubińskiego i Wydawnictwa Sofijka.


Pakiet nr 16. Książki, które przekazała Poczta Książkowa za pośrednictwem Zuzanny z bloga Szufladopółka


Pakiet nr 17. Książki od wydawnictwa EneDueRabe, które pozyskała dla nas Marta z bloga Rudym spojrzeniem


Książki już czekają, a teraz oddajemy pałeczkę Tobie - w komentarzach pod tym wpisem możesz zaproponować, do którego Domu Dziecka pojedzie paczuszka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz